Gürkan Sarıoğlu

Gürkan Sarıoğlu

TED Ankara Koleji ve ODTÜ Elektronik Mühendisliği mezunudur. İş hayatına Türk Telekom’da başladı. Bu büyük organizasyonun içinde telekomünikasyon alanının geniş yelpazesiyle tanıştı. IBM Türkiye’de uluslararası prosedürler, hedeflerle yönetim ve performans değerlendirmeleri hakkında deneyim kazandı. STFA Grubunda üst yönetim ve yönetim kurulu düzeyinde çalıştı. Stratejik liderlik konularının yanısıra hissedar ve yatırımcı ilişkileri konularında geniş bir birikime sahip oldu. Ardından Ericsson’da hem yerel, hem de uluslararası yönetime raporlama yaparak, matris organizasyonlarda çalışma deneyimini edindi.


Özlem Sarıoğlu

Özlem Sarıoğlu, ACC

 

Özlem Sarıoğlu, TED Ankara Koleji ve ODTÜ Uluslararası İlişkiler bölümü mezunudur. Profesyonel koçluk kariyerinden önce, PricewaterhouseCoopers Vergi ve Mali Hukuk Bölümünde, vergi müdürü olarak görev yaptı. Birleşme ve devir konularında yürüttüğü özel amaçlı denetim çalışmalarının yanısıra, yaklaşık 35 farklı ülke ofisiyle birlikte çalışıp, hem yerel hem de çokuluslu firmalara uluslararası vergi yapılandırması konusunda danışmanlık verdi. Serbest Muhasebeci Mali Müşavir (SMMM) ünvanına sahiptir.


Vivi Soryano

Vivi SoryanoBoğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümünden lisans ve lisansüstü dereceleri ile mezun oldu. Kariyerine bir girişimci olarak başlayıp, büyük beden modası imal eden bir şirket kurdu. Şirketini ve markasını alanında lider konumuna getirdi. Bu süreçte kendi vizyonunu oluşturma ve gerçekleştirme deneyimleri kazandı. Ekibine liderlik yaparken, bir yandan şirketini örgütsel gelişimi gözeterek yönetti; diğer yandan şirketinin sınırlı kaynaklarını markalaşma yönünde kullandı.

Sosyal Ağlarda Paylaş