Çözüm Ortağımız: “Serendipity Coaching” ve Koçluk YaklaşımıKeynote Speakers Agency, Serendipity Coaching ile tepe yönetici koçluğu, birebir koçluk ve grup koçluğu alanlarında çözüm ortaklığı çerçevesinde hizmet vermektedir.

Serendipity CoachingSerendipity Coaching, profesyonel alandaki kişilere ve kurumlara; vizyonlarını, varlık nedenlerini ve özdeğerlerini gerçekleştirebilmeleri amacıyla kurumsal koçluk hizmetleri sunmaktadır. Misyonu, profesyonellerin “iş yaşantılarından tatminkar sonuçlar alabilmesi ve kendi özgün katkılarını işgücüne doğallıkla katabilmesi” için kendisinden koçluk alanları güçlendirmektir.

Serendipity Coaching’in kurumsal koçluk yaklaşımı, kurumiçi tüm gelişim süreçlerinin bütünsel bir yaklaşımla gerçekleştirilmesi inancına dayanır. Bundan hareketle, birey, grup ve takım koçluğu, örgütsel gelişim ve sistemin bütünü gözetilerek uygulanır.

Keynote Speakers Agency ve Serendipity Coaching olarak işbirliğimizden doğan bireylerin ve kurumların gelişimlerine katkıda bulunacak ve profesyonel hayata farklı bir bakış kazandıracak hizmetler sunuyoruz.

Hangi Durumlarda Koçluk Etkin Yarar Sağlar?

Koçluktan Kimler Faydalanabilir?

Sosyal Ağlarda Paylaş