KURUMSAL EĞİTİMLER

Bize Ulaşın

Şirket Adı:

Adınız-Soyadınız:

E-posta:

Telefon:

Mesajınız:

Sosyal Ağlarda PaylaşPazarlama

PAZARLAMA
Keynote Speakers Agency pazarlama ekibini daha etkin ve etkili hal getirmek isteyen kuruluşlara pazarlamanın tüm fonksiyonlarını içeren geniş bir kurumsal eğitim seçeneği sunuyor. Pazar araştırmalarından satışa yönelik kampanyalara, ajans yönetiminden CRM'e bir çok alanda uzmanlık arayan markaların aradığı her şey bu eğitimlerde.
eğitimleri incele >


Dijital Pazarlama

DIJITAL_PAZARLAMA
Kurumlara özel tasarlanmış dijital pazarlama eğitimleri sayesinde günümüzün hızla yükselen trendi dijital pazarlama alanında aktif olarak yer almak isteyen ama yetkin ve deneyimli ekip üyeleri bulmakta zorlanan şirketler kendi pazarlama ve marka takımları içinde dijital pazarlama uzmanlığı yaratabilecekler.
eğitimleri incele >


Reklamcılık

REKLAM
Reklamcılık eğitimleri hem ajanslardaki kreatif süreci ateşlemek için hem de marka yönetimi ekibinin yaratıcı sürece katkıda bulunmasını isteyen kuruluşlar için ideal. Ayrıca çalşanlarına yaratıcılık aşılama ihtyacı duyan her şirket bu eğitimlerden faydalanabilir.
eğitimleri incele >


Satış

satış
Keynote Speakers Agency'nin sunduğu kurumsal satış eğitimleri satış ekibinin her bir üyesini odaklı ve daha etkin bir hale getirmeyi hedeflemektedir. Satışın her aşamasında işe yarayacak çeşitli yöntemleri katılımcılarına aktaran eğitimler etkileşimli bir şekilde tasarlanmış olup sadece teknik değil pratik de vermektedir.
eğitimleri incele >


Satış Sonrası Hizmetler

SATIS_SONRASI
Satış Sonrası Hizmetler Eğitimleri günümüzde müşteri ile temasın satışla bitmediğinin kesinleşmesini takiben gelişen tüm iş disiplinlerinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hazırlanmıştır. Şikayet ve kriz yönetiminden telefonla satış ve satış koçluğuna kadar bir çok konu ile kuruluşlar satış sonrasında da müşterileri ileprofeysonel ilişkiler kuracak ve sadık müşteriler elde edecek.
eğitimleri incele >


Müşteri Yönetimi

MUSTERI_YONETIMI
Müşteri Yönetimi eğitimleri her kuruluşun ihtiyacı olan müşteri sadakatini stratejik tercihlerle bir bütün olarak yönetmeyi kurum kültürüne kalıcı olarak yerleştirmeyi hedeflemektedir. Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati arasındaki farkları öne çıkaran programlar sonunda şirketler müşterilerini segmentlere ayırmanın yanı sıra her segment için izleyecekleri yolları da belirlemiş olacaklar.
eğitimleri incele >


İletişim

ILETISIM
Keynote Speakers Agency kurumsal iletişim eğitimleri ile kuruluş yapısının her seviyesinde gerek bireyler arası gerek müşteriye yönelik etkili ve iyi iletişimin püf noktalarını sunuyor. Marka değerini yaratan her unsur stratejiden ortak değerlere, değişimden farklı kuşaklara ulaşma yöntemlerine bu eğitimlerde yer alıyor.
eğitimleri incele >


Bireysel Yetkinlikleri Geliştirme

Portrait of a business man doing too many work against grey
Bireylerin profesyonel hayattaki başarılana etki eden yetkinliklerinin geliştirilmesini amaçlayan bu eğitimler ile sunum teknikleri, hedef belirleme, iletişim, takım çalışması, duygusal zeka, sosyal zeka, geribildirim ve bir çok farklı alanda gelişim imkanı sunulmaktadır.
eğitimleri incele >


Kurumsal Yetkinlikleri Geliştirme

KURUMSAL_YETKINLIK
Kurumsal Yetkinlikleri Geliştirme eğitimleri özellikle ekip yöneticileri ve proje liderleri için tasarlanmış, destekleyici ve gelişimci bir lider olarak ekiplerini en iyi nasıl yönlendirebileceklerini yöneticilere sunmayı amaçlayan programlardır. Çtışma yönetiminden proje yönetimine bir liderin profesyonel hayatta karşılaşabileceği bir çok sorun bu eğitimler sayesinde artık sorun olmaktan çıkıyor.
eğitimleri incele >


İnsan Kaynakları (Yetenek) Yönetimi

IK
Şirketlerin en temel taşlarından biri çalışanları ve bu kaynağı doğru yönetmek başarının önünü açan anahtarlar arasnda belki de en önemlisi. Mülakat tekniklerinden çalışan memnuniyetine, yetenek yönetiminden kurum içi eğitime bir çok konuda uzmanlık vermeyi hedefleyen programlar ile İK ekipleri çalışanları daha iyi tanıyor, onların gelişiminin verimi doğrudan etkilediğini unutmuyor.
eğitimleri incele >


Kurumsallaşma

KURUMSALLASMA
Türkiye'de oldukça yaygın olan bir olgu da aile şirketleri. Çoğu KOBİ bu oluşumla kuruluyor ve faaliyetine devam ediyor. Bir çok KOBİ büyümek için kurumsallaşmak gerektiğinin farkında ama bunu nasıl yapacağız? İşte Keynote Speakers Agency tam da bu noktada devreye girerek aile şirketlerine kurumsallaşma yolunda destek oluyor. Organizasyonel yapıdan değişim yönetimine bir çok konuda bilgi ve deneyim sunan program büyümeyi hedefleyen küçük işletmelerin yol arkadaşı oluyor.
eğitimleri incele >


Sözleşme Yönetimi

Legal agreement
Sözleşme Yönetimi Eğitimi, kurumlara paydaşları ve müşterileri ile hem ticari hem hukuki ilişkilerini düzenleyen anlaşma ve sözleşmelerin etkin yönetimi ve yanlışlıklardan doğacak zararlardan korunma konusunda yadımcı olmayı amaçlıyor.
eğitimleri incele >


Strateji ve Planlama

STRATEJI
Strateji ve Planlama Eğitimleri, şirketlere kaynaklarını etkili ve verimli şekilde kullanmaları ve rekabette avantaj elde edebilmeleri amacıyla hem şirket içi hem pazar genelinde planlama ve strateji uzmanlığı kazandırmayı amaçlıyor. Yönetimden üretime bir çok aşamada paydaşların ve şirket kaynaklarının optimum kullanımın yetkinliğini bu eğitimler ile kazanan organizasyonların rakiplerine göre bir adım önde oldukları kesin.
eğitimleri incele >


Hukuk

HUKUK
Sektör ya da boyut fark etmeden tüm kuruluşları etkisi altına alan güç hukuktan başka ne olabilir? Keynote SpeakersAgency hukuk alanındaki kurumsal eğitimleri ile bir yandan firmaların hukuk departmanlarına değerli evraktan ticaret hukukuna bir çok konuda uzmanlık kazandırırken diğer departmanlardaki çalışanların da temel seviyede hukuk bilgisine sahip olmasını sağlayacak programları içeriyor.
eğitimleri incele >


Finans

FINANS
Keynote Speakers Agency finans departmanlarında derinlemesine uzmanlık yaratmak isteyen kuruluşlara yönelik ileri seviye programların yanı sıra diğer departmanlarda çalışan ekip üyelerinin de finansal konularda temel seviyede bilgi edinmesini amaçlayan giriş seviyesi kurumsal eğitimler de sunmaktadır.
eğitimleri incele >


Keynote’ u Tercih Eden Markalar

Keynote's Blog

  » siteye git

  Keynote E-Bülten Üyelik

  Tablet Seminer Hediye Edin!

  » siteye git

  Eğitişim Kariyer Enstitüsü

  » siteye git