Kurumsal Eğitimler

Sosyal Ağlarda PaylasPazarlama

Keynote Speakers Agency pazarlama ekibini daha etkin ve etkili hal getirmek isteyen kuruluşlara pazarlamanın tüm fonksiyonlarını içeren geniş bir yelpazede kurumsal eğitimler sunuyor. Pazar araştırmalarından satışa yönelik kampanyalara, ajans yönetiminden CRM'e bir çok alanda uzmanlık arayan markaların aradığı her şey bu eğitimlerde.
Kurumsal Eğitimleri İncele>


Dijital Pazarlama

Kurumlara özel tasarlanmış dijital pazarlama eğitimleri sayesinde günümüzün hızla yükselen trendi dijital pazarlama alanında aktif olarak yer almak isteyen ama yetkin ve deneyimli ekip üyeleri bulmakta zorlanan şirketler kendi pazarlama ve marka takımları içinde dijital pazarlama uzmanlığı yaratabilecekler.
Kurumsal Eğitimleri İncele>


Reklamcılık

Reklamcılık eğitimleri hem ajanslardaki kreatif süreci ateşlemek için hem de marka yönetimi ekibinin yaratıcı sürece katkıda bulunmasını isteyen kuruluşlar için ideal. Ayrıca çalşanlarına yaratıcılık aşılama ihtyacı duyan her şirket bu kurumsal eğitimlerden faydalanabilir.
Kurumsal Eğitimleri İncele>


Satış

Keynote Speakers Agency'nin sunduğu kurumsal satış eğitimleri satış ekibinin her bir üyesini odaklı ve daha etkin bir hale getirmeyi hedeflemektedir. Satışın her aşamasında işe yarayacak çeşitli yöntemleri katılımcılarına aktaran eğitimler etkileşimli bir şekilde tasarlanmış olup sadece teknik değil pratik de vermektedir.
Kurumsal Eğitimleri İncele>


Satış Sonrası Hizmetler

Satış Sonrası Hizmetler Eğitimleri günümüzde müşteri ile temasın satışla bitmediğinin kesinleşmesini takiben gelişen tüm iş disiplinlerinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hazırlanmıştır. Şikayet ve kriz yönetiminden telefonla satış ve satış koçluğuna kadar bir çok konu ile kuruluşlar satış sonrasında da müşterileri ileprofeysonel ilişkiler kuracak ve sadık müşteriler elde edecek.
Kurumsal Eğitimleri İncele>


Müşteri Yönetimi

Müşteri Yönetimi eğitimleri her kuruluşun ihtiyacı olan müşteri sadakatini stratejik tercihlerle bir bütün olarak yönetmeyi kurum kültürüne kalıcı olarak yerleştirmeyi hedeflemektedir. Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati arasındaki farkları öne çıkaran programlar sonunda şirketler müşterilerini segmentlere ayırmanın yanı sıra her segment için izleyecekleri yolları da belirlemiş olacaklar.
Kurumsal Eğitimleri İncele>


İletişim

Keynote Speakers Agency kurumsal iletişim eğitimleri ile kuruluş yapısının her seviyesinde gerek bireyler arası gerek müşteriye yönelik etkili ve iyi iletişimin püf noktalarını sunuyor. Marka değerini yaratan her unsur stratejiden ortak değerlere, değişimden farklı kuşaklara ulaşma yöntemlerine bu eğitimlerde yer alıyor.
Kurumsal Eğitimleri İncele>


Bireysel Yetkinlikleri Geliştirme

Bireylerin profesyonel hayattaki başarılana etki eden yetkinliklerinin geliştirilmesini amaçlayan bu eğitimler ile sunum teknikleri, hedef belirleme, iletişim, takım çalışması, duygusal zeka, sosyal zeka, geribildirim ve bir çok farklı alanda gelişim imkanı sunulmaktadır.
Kurumsal Eğitimleri İncele>


Kurumsal Yetkinlikleri Geliştirme

Kurumsal Yetkinlikleri Geliştirme eğitimleri özellikle ekip yöneticileri ve proje liderleri için tasarlanmış, destekleyici ve gelişimci bir lider olarak ekiplerini en iyi nasıl yönlendirebileceklerini yöneticilere sunmayı amaçlayan programlardır. Çtışma yönetiminden proje yönetimine bir liderin profesyonel hayatta karşılaşabileceği bir çok sorun bu eğitimler sayesinde artık sorun olmaktan çıkıyor.
Kurumsal Eğitimleri İncele>


İnsan Kaynakları (Yetenek) Yönetimi

Şirketlerin en temel taşlarından biri çalışanları ve bu kaynağı doğru yönetmek başarının önünü açan anahtarlar arasnda belki de en önemlisi. Mülakat tekniklerinden çalışan memnuniyetine, yetenek yönetiminden kurum içi eğitime bir çok konuda uzmanlık vermeyi hedefleyen programlar ile İK ekipleri çalışanları daha iyi tanıyor, onların gelişiminin verimi doğrudan etkilediğini unutmuyor.
Kurumsal Eğitimleri İncele>


Kurumsallaşma

Türkiye'de oldukça yaygın olan bir olgu da aile şirketleri. Çoğu KOBİ bu oluşumla kuruluyor ve faaliyetine devam ediyor. Bir çok KOBİ büyümek için kurumsallaşmak gerektiğinin farkında ama bunu nasıl yapacağız? İşte Keynote Speakers Agency tam da bu noktada devreye girerek aile şirketlerine kurumsallaşma yolunda destek oluyor. Organizasyonel yapıdan değişim yönetimine bir çok konuda bilgi ve deneyim sunan program büyümeyi hedefleyen küçük işletmelerin yol arkadaşı oluyor.
Kurumsal Eğitimleri İncele>


Sözleşme Yönetimi

Sözleşme Yönetimi Eğitimi, kurumlara paydaşları ve müşterileri ile hem ticari hem hukuki ilişkilerini düzenleyen anlaşma ve sözleşmelerin etkin yönetimi ve yanlışlıklardan doğacak zararlardan korunma konusunda yadımcı olmayı amaçlıyor.
Kurumsal Eğitimleri İncele>


Strateji ve Planlama

Strateji ve Planlama Eğitimleri, şirketlere kaynaklarını etkili ve verimli şekilde kullanmaları ve rekabette avantaj elde edebilmeleri amacıyla hem şirket içi hem pazar genelinde planlama ve strateji uzmanlığı kazandırmayı amaçlıyor. Yönetimden üretime bir çok aşamada paydaşların ve şirket kaynaklarının optimum kullanımın yetkinliğini bu eğitimler ile kazanan organizasyonların rakiplerine göre bir adım önde oldukları kesin.
Kurumsal Eğitimleri İncele>


Hukuk

Sektör ya da boyut fark etmeden tüm kuruluşları etkisi altına alan güç hukuktan başka ne olabilir? Keynote SpeakersAgency hukuk alanındaki kurumsal eğitimleri ile bir yandan firmaların hukuk departmanlarına değerli evraktan ticaret hukukuna bir çok konuda uzmanlık kazandırırken diğer departmanlardaki çalışanların da temel seviyede hukuk bilgisine sahip olmasını sağlayacak programları içeriyor.
Kurumsal Eğitimleri İncele>


Finans

Keynote Speakers Agency finans departmanlarında derinlemesine uzmanlık yaratmak isteyen kuruluşlara yönelik ileri seviye programların yanı sıra diğer departmanlarda çalışan ekip üyelerinin de finansal konularda temel seviyede bilgi edinmesini amaçlayan giriş seviyesi kurumsal eğitimler de sunmaktadır.
Kurumsal Eğitimleri İncele>