Kamil Altay

ÖZGEÇMİŞ

1965 Yılında İstanbul’da doğan Kamil Altay İ.T.Ü Fizik Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Aynı üniversitenin işletme bölümünde Satış ve Pazarlama konusunda master yaptı. Londra’ya giderek London School of Economics’te Perakende Yönetimi ve Satış konusunda post proje veren Altay’ın bu eğitimi 3 yıl sürdü.

Uzun yıllar perakende sektöründe orta ve üst düzey yöneticilikler yapan Altay sırası ile Mithat giyimde Büyük Mağaza yöneticiliği, Beymen Mağazalar Eğitim Müdürlüğü, Mithat Giyim İnsan Kaynakları ve şirket müdürlüğü, Colin’s Jeans İnsan Kaynakları Müdürlüğü görevlerinde bulundu.

Bu görevleri sırasında yönetim sistemleri oluşturma, personel seçme ve yerleştirme, performans değerlendirme sistemleri oluşturma, görev tanımları hazırlama, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleri verme, kariyer planlama, maaş sistemleri gibi oluşumları gerçekleştirdi.

Ayrıca 2 yıl Berk Çorap‘ta Yönetim ve İnsan Kaynakları Danışmanlığı görevini sürdüren Altay, Lasalle İnternational Fashion School’da Fashion Merhandising bölüm direktörlüğü ve aynı okulda satış teknikleri, insan kaynakları yönetimi, müşteri ilişkileri, moda pazarlama gibi birçok konuda ingilizce dersler verdi.

Birçok sektörde firmalara danışmanlıklar ve pek çok konuda eğitimler veren Kamil Altay evli ve 1 erkek çocuk babasıdır.

Sosyal Ağlarda Paylaş