HAKKIMIZDA

Eğitişim Kariyer Enstitüsü, 2002 yılından bu yana yetkinlik kazandıran; sertifika programları, workshoplar, kariyer koçluğu ve Youth Headhunting ile bireysel alanda çözümler sunmaktadır. Kurulduğu günden bugüne kadar 400’den fazla iş hayatı profesyoneli ile 28 bin katılımcıya eğitim vermiştir. Ayrıca, Türkiye İş Kurumu tarafından yetkilendirilmiş istihdam bürosudur.

2008 yılında kurduğu Keynote Speakers Agency markası ile bayii – motivasyon toplantıları, konferans ve kongre organizasyonları için kişisel gelişim uzmanlarından stil danışmanlarına, ekonomistlerden fütüristlere uzanan çok geniş bir portföy ile konuşmacı servisi sağlamaktadır.

Bireylerin ve kurumların gelişimlerine katkıda bulunmak ve sektör körlüğünü gidermek amacıyla Türkiye’nin önde gelen saygın İş Dünyası Profesyonelleri’ni uygun platformlara konuşmacı olarak taşıyan Keynote Speaker Agency; pazarlama, strateji&planlama, teknoloji, yönetim, iletişim, liderlik, finans, sanat, marka, yaratıcılık v.b çok geniş bir konu yelpazesi üzerine uzmalaşmış konuşmacıları, kurum ve kuruluşların ihtiyacına yönelik konferans ve özel organizasyonlar ile buluşturmaktadır.

Aynı zamanda, şirketlerin temel ve destek fonksiyonlarına yönelik bireysel ve yönetsel yetkinlikleri geliştirme odaklı kurumlara özel dizayn edilmiş eğitimler vermektedir. Profesyonel koçluk alanında Serendipity Coaching ile çözüm ortaklığı çerçevesinde, 1-1 üst düzey yönetici koçluğu, grup koçluğu ve takım koçluğu alanlarında kuruma özel tematik başlıklar ile hazır çözümler sunmaktadır.

Bize Ulaşın

Şirket Adı:

Adınız-Soyadınız:

E-posta:

Telefon:

Mesajınız:

Sosyal Ağlarda Paylaş

Keynote’ u Tercih Eden Markalar

Keynote's Blog

  » siteye git

  Keynote E-Bülten Üyelik

  Tablet Seminer Hediye Edin!

  » siteye git

  Eğitişim Kariyer Enstitüsü

  » siteye git