Keynote Speakers Agency internet sitesinin gizlilik poliçesi ve ziyaretçilerin güvenliği konuları hakkında bilgi sahibi olun.

Keynote Speakers Agency internet sitesine hoş geldiniz. www.keynotespeakersagency.com sitesi EĞİTİŞİM KAR.ENS.IK.EĞİTİM VE KAR HİZ.TİC.LTD.ŞTİ. ‘ne aittir ve bu siteyi ziyaret eden müşterilerimizin bilgi güvenliği Keynote Speakers Agency için önem taşımaktadır. Bu metin, bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.

Site sayfalarını kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, ürün ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Web sitemizi ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde sizden temin edilebilmektedir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz Keynote Speakers Agency tarafından korunmaktadır. Bu nedenle, söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece tarafımızdan diğer kişilere verilmeyecektir.

Kayıt için girdiğiniz e-posta adresinize gelen e-maildeki onay bağlantısına tıkladıktan sonra üyeliğiniz aktif olacaktır. Keynote Speakers Agency tarafından, üyelik sırasında verdiğiniz e-posta adresinize güncel yazılar ve ilginizi çekebilecek duyurular gönderilecektir. e-Posta adresiniz yasal zorunluluklar ve izniniz haricinde kesinlikle 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır.

Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacı ile sizlerin de şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanızın gerekliliğini vurgulamak isteriz.

Elektronik posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz elektronik postaların güvenliğinden sizlerin sorumlu olduğunu hatırlatmak isteriz.

Web sitemizde Keynote Speakers Agency tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz.

Keynote Speakers Agency, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

Tüm bültenlerin altında üyelikten ayrılma linki bulunmaktadır. Bir tıklamayla istediğiniz an üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz.

Ana sayfaya ulaşmak için tıklayınız.

EĞİTİŞİM KAR.ENS.IK.EĞİTİM VE KAR HİZ.TİC.LTD.ŞTİ.

Adres: Teşvikiye Cad. ıspilandit Apt No:99/3 Nişantaşı – İstanbul/Türkiye

Tel: 212 – 236 19 00

Fax: 212 – 259 69 50

Sosyal Ağlarda Paylaş