FATİH GÜNER
Sosyalmedya.co Kurucusu

fatih-guner-270x240

Kimdir?

Bahçeşehir Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü’nde okuduğu dönemde multi-disipliner tasarım anlamında kariyerini yapmaya devam ediyordu. Girişimci ruhuyla kurduğu STRAT:US isimli butik tasarım ajansında McDonald’s, Metro Turizm gibi markalara 2 yıldan fazla süre boyunca hizmet veren 25 kişilik bir ekibi yönetti.
2009 yılında trendler sosyal medyayı gösterdiğinde ise Tick Tock Boom isimli dijital halkla ilişkiler ve sosyal medya ajansında yaratıcı yönetmen olarak görev yapmaya başladı. 2010 yılına geldiğinde Mars Avrupa grubunun hayvansal gıda kısmında dijital stratejiler geliştirdi. Hemen ardından ise Aegis Media grubunun iProspect Türkiye kuruluşunda sosyal medya ekibini kurdu ve yönetti.
Girişimci ruhu bir kez daha ön plana çıktığında iProspect’ten ayrıldı ve yeniden kendi şirketini kurdu: Entelijans. Entelijans’ın ilk projesi olarak da “sosyalmedya.co” isimli Türkiye’nin en çok takip edilen sosyal medya ve yeni girişimler haber portalını kurdu. Toplamda 20’den fazla yazarın katkıda bulunduğu sosyalmedya.co, kısa sürede piyasanın saygısını kazandı ve büyük başarılar elde etti.
Fatih Güner profesyonel kariyerine sosyalmedya.co’da yazar, Reklam Yaratıcıları Derneği’nde yönetim kurulu üyesi, konuşmacı, sosyal medya ve dijital pazarlama eğitimcisi ve danışman olarak devam etmektedir.

Konuşma Konuları

Dijital Pazarlama Trendleri
Sosyal Medya Trendleri
Dijital Marka Stratejisi Oluşturma
Sosyal Medya Stratejisi Oluşturma
Sosyal Medyada Marka Yönetimi


Sosyal Ağlarda Paylaş