ESİN HEKİMOĞLU
CDM İletişim Danışmanlık Hizmetleri Kurucusu

Esin Hekimoğlu


KONUŞMA KONULARIStres Altında Kaliteli Yaşamak
İş ve Özel Yaşam Dengesi
Stresli İlişkilerin Yönetimi


ÖzgeçmişMarmara Üniversitesi, Psikolojik Danışmanlık bölümü mezunu Hekimoğlu’nun yine aynı üniversiteden Psikolojik Hizmetler ile Yönetim ve Organizasyon dallarında Yüksek Lisans dereceleri bulunmaktadır.

İş hayatına 1989 yılında Printemps Büyük Mağazacılıkta Müşteri Hizmetleri Departmanında başlamıştır. 1994-1999 yılları arasında Davranış Bilimleri Enstitüsü’nde Danışman Psikolog olarak görev almıştır. 1999 yılında CDM Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri’ni kurmuştur. Finans dünyası başta olmak üzere pek çok işletmeye gelişim ve değişim süreçlerinde danışmanlık yapmakta, personel seçimi ve eğitimi konularında destek vermektedir.

Hekimoğlu, 1992 yılından bu yana toplumsal yaşama katkı için sosyal projeler geliştirmektedir. Ailelerin, kadınların ve çocukların kişisel gelişimlerine yönelik projeler üretmekte, sosyal ve toplumsal konuları içeren eğitim programları hazırlayarak, konferans ve söyleşilere katılmaktadır. Aynı zamanda Milliyet web tv’de güncel konuları uzman konuklarla paylaştığı bir program yapmaktadır.


Bize Ulaşın

Şirket Adı:

Adınız-Soyadınız:

E-posta:

Telefon:

Mesajınız:

Sosyal Ağlarda Paylaş

Keynote’ u Tercih Eden Markalar

Keynote's Blog

  » siteye git

  Keynote E-Bülten Üyelik

  Tablet Seminer Hediye Edin!

  » siteye git

  Eğitişim Kariyer Enstitüsü

  » siteye git