Konuşma Konuları

Satışta Profesyonellik
Müzakerede Başarı
Gruplar Karşısında Sunum / Konuşma
Öz Motivasyon
Başarının Yakıtı


Özgeçmiş

Ali Kirman orta öğrenimini TED Ankara Koleji ve İngiliz Erkek Lisesi(EHSB)’de, yüksek öğrenimini ise İngiltere’de, University of The West of England (UWE)’de ekonomi dalında B.A Economics derecesi alarak tamamladı.

İş yaşamına satış temsilcisi olarak başladı. Çokuluslu şirketlerde yönetici kademelerine çalıştı. Yurt içinde ve dışında birçok seminer ve kursa katıldı.

1991 yılında kendi eğitim ve danışmanlık şirketi Yön Eğitim ve Danışmanlık Ltd’i kurdu. Birikimlerinin sonucu elde ettiği bilgileri dünyanın en seçkin eğitim programları ile birleştirerek kendi özel programlarını hazırladı ve sunmaya başladı.
Şirketlerin gereksinim ve beklentilerine göre özel programlar hazırlayan Ali Kirman “Satış Becerileri Kazanma ve Geliştirme”, “Satış Kadrosunun Yönetimi”, “Gerçek Hizmeti Sunma”, “Gruplar Karşısında Etkin Konuşma ve Sunum Becerileri”, konularında yoğunlaştı.

1997 yılında, Rota Yayınları tarafından, ilk kitabı ‘Satışta Profesyonellik’ 2002 yılında ‘Satışı Cepheden Yönetmek’ ve 2008 yılında ‘Bir Konuşma Yapar mısınız?’ adlı üçüncü kitabı yayınlandı. Ali Kirman’ın ayrıca iş dünyasına yönelik birçok dergide makaleleri yayınlanmaktadır.

Bugün otuzu aşkın sektörde eğitim seminerleri veren Ali Kirman’ın seminer ve konferanslarına katılanların sayısı 25.000’e ulaşmıştır.

1955 Yılında Ankara da doğan Ali Kirman bir çocuk babasıdır.
Motorsiklet, spor ve müziğe özel merak vardır. Flamenco gitar sanatı üzerinde çalışan Ali Kirman aynı zamanda Latin danslarıyla ilgilenmektedir.

Sosyal Ağlarda Paylaş